Školní jídelna připravuje jídlo pro děti, žáky, učitele naší školy, ale umožňuje také stravování cizím strávníkům. Školní jídelna je postupně renovována. Má nová kuchyňská kamna, která všem dělají radost a v bříšku jako v pokojíčku. Hladoví strávníci si svůj oběd vychutnají u zcela nových stolů a na zcela nových židličkách. Přejeme všem dobrou chuť.

Ceník

svačina – oběd – svačina 7Kč – 20Kč – 7Kč

oběd 26Kč

Cizí strávníci
50Kč

Odhlašování obědů:
Odhlašování obědů probíhá omluvením dítěte či žáka u třídního učitele v den absence.  U cizích strávníků osobní/telefonická domluva den předem.

Obědy musí být uhrazeny do 15.dne následujícího měsíce. Nově je také možnost hradit převodem na účet školní jídelny. V takovém případě prosíme o předchozí domluvu s vedoucí jídelny a ředitelkou ZŠ a MŠ Valeč, která předá pokyny k platbě.

Kontakty:
Vedoucí školní jídelny: